Про РМО

Презентація методичного об'єднання вчителів географії

РЕКОМЕНДАЦІЇ СЕРПНЕВОЇ НАРАДИ МЕТОДОВ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ

25.08.2011р.

1.        Вважати пріоритетними на 2011/2012 навчальний рік в
МО вчителів географії і економіки:

Ø удосконалення організації навчально-виховного процесу через впровадження новітніх технологій навчання і виховання, комп'ютеризації в умовах впровадження обласного науково-методичного проекту "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості";

Ø У сприяння розвитку творчого потенціалу педагогічних кадрів через участь у методичних заходах різних рівнів та у конкурсах педмайстерності.

2.Поліпшити роботу по узагальненню та впровадженню передового педагогічного досвіду та поповненню "педагогічної скарбнички" вчителів географії та економіки району.

3.Рекомендувати вчителям району розмішувати свої наробки педагогічного досвіду і періодичних виданнях та сайтах своєї школи.

4.Поліпшити систему підготовки учнів до II, III етапів Всеукраїнських предметних олімпіад та ін. предметних конкурсів. Активізувати роботу по залученню талановитих та обдарованих дітей до роботи в ДВ МАН.

5.Активізувати індивідуальну роботу з учнями, що включені до районного банку обдарованих дітей, залучити їх до науково-дослідницької та краєзнавчої роботи на уроках та в позаурочний час вчителями району.

6.Цілеспрямовано працювати над підвищенням рівня комп'ютерної грамотності вчителів та впровадженням ними інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховний процес.

7.В своїй практичній діяльності керуватися нормативними документами Міністерства освіти і науки України та методичними рекомендаціями кабінету географії ДОІППО.