Методичне об'єднання вчителів географії

31 жовт. 2014
географія

31 жовтня на базі Грузького НВК відбулося методичне об'єднання вчителів географії та економіки

У 2014-2015 н.р. члени методичного обʼєднання виходячи з результатів діагностування загальних проблем, які повинні вирішувати вчителі природничого циклу, продовжать роботу над  апробацією нових методик, технологій у викладанні предмета для становлення та розвитку інноваційних рис особистості шляхом розвитку креативного мислення школярів на уроках та в позаурочний час».

Виходячи з аналізу підсумків навчально – виховного процесу за минулий навчальний рік, результатів діагностування педагогів, методичне обʼєднання в 2014-2015 навчальному році працюватиме над вирішенням таких завдань:
вивчення та впровадження у практику досягнень психолого – педагогічної науки, прогресивного педагогічного досвіду;
вивчення та аналіз навчальних планів, програм підручників, методичних розробок, інструкцій, рекомендацій до змісту, форм і методів проведення уроку, позакласної та позашкільної роботи;
оволодіння навичками самоаналізу, інноваційними технологіями, найдосконалішими формами, методами та прийомами навчання учнів;
виготовлення наочних посібників, дидактичного, роздаткового матеріалу, зміцнення навчально-матеріальної бази;
залучення вчителів до участі в конкурсах педагогічної майстерності, аукціонах педагогічних ідей, семінарах – практикумах тощо;
розвиток творчих здібностей школярів 5 – 11 класів.

Результатом обговорень питань були  рекомендації щодо вивчення географії та економіки :

Рекомендації

РМО вчителів географії/економіки

жовтень 2014

1.Учителям географії\економіки прикласти максимум зусиль на апробацію нових методик, технологій у викладанні предмета для становлення та розвитку інноваційних рис особистості.

2.Продовжити працювати над такими пріоритетними напрямками науково-методичної проблеми:

- економічне виховання;

- патріотичне виховання;

- екологічне виховання.

3.З метою підвищення рівня знань учнів урізноманітнювати форми і методи роботи на уроках.

4.Проаналізувати виконання практичних робіт, рекомендувати вчителям знайти нестандартні підходи до виконання практичних робіт; проводити їх у формі прес-конференцій, ділових ігор, тренінгів.

5.Особливу увагу спрямувати на виявлення, розвиток і підтримку обдарованих дітей.

6.Залучати учителів географії до підготовки учнів до ІІІ туру олімпіад.