Методичне об'єднання вчителів геграфії

27 серп. 2014
МО вчителів географії

27 серпня 2014 р на базі Червоношахтарської школи відбулося районне методичне  об'єднання вчителів географії

Олена Дмитрівна Трофименко зазначила, що районне методичне об’єднання вчителів географії протягом 2013-2014 н.р. працювало над проблемою підвищення ефективності уроків географії та економіки на основі провадження нових технологій навчання та активізації виховного впливу уроків географії, економіки і позашкільних заходів на особистість учня. Велика увага приділялась практичному спрямуванню уроків географії, удосконаленню контролю оцінювання навчальних досягнень учнів, розв’язуванню географічних та економічних задач, формуванню прийомів опису та характеристики географічних об’єктів, використанню інформаційних технологій на уроках географії та економіки, впровадженню проектних технологій.

Аналіз роботи МО дав підставу зробити висновок, що завдання,  направлені на вирішення науково-методичної проблеми МО, в основному, виконано.

Разом з членами методичного об'єднання були визначені завдання на наступний навчальний рік, а саме:

-сприяти опануванню вчителями географії сучасними ефективними технологіями навчання географії;

- підготовка вчителів до викладання предмету за новими програмами;

- забезпечити оволодіння 100 %   вчителів географії  основами  інформаційних технологій;

- підвищити ефективність уроку географії шляхом використання традиційних та новітніх методик навчання;

- навчити учнів самостійному  здобуванню знань;

- здійснювати особистісно орієнтований  підхід в процесі навчання і виховання дитини, розкривати і розвивати індивідуальні особливості учнів;

- забезпечити умови для розвитку, самоствердження й самореалізації особистості учнів;

- формувати світоглядну систему учня через географічну науку, вчити вмінню застосовувати теоретичні знання та практичні навички в життєвих ситуаціях дитини;

- забезпечити розвиток пізнавальних інтересів учнів до географії.